Для виготовлення фарфору беруть 25 частин білої глини,2 частина піску,1 частину гіпсу.Скільки

кожного з цих матеріалів потрібно взяти для виготовлення 5,6 кг суміші,з якої роблять фарфор даю 30 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Устяновська Андріяна.

1 способ без Х

25+2+1=28 частей в составе фарфора

56:28=2кг масса одной части фарфора

25*2=50кг глины

2*2=4кг песка

1*2=2кг гипса

 

50+4+2=56кг смеси

 

2 способ с Х

х-масса одной части

25х+2х+х=56

28х=56

х=56:28

х=2кг масса одной части фарфора

25*2=50кг глины

2*2=4кг песка

1*2=2кг гипса

 

50+4+2=56кг смеси