Довжина кола дорівнює 31,4 см. Знайдіть площу круга, радіус якого на 2 см більше за радіус даного

кола (число n округліть до сотих)

Ответы на вопрос

Отвечает Канаева Катя.

Ответ:

153,86 см²

Пошаговое объяснение:

L=r*2*π

31,4=r*2*3,14

31,4=r*6,28

r=31,4/6,28

r=5

другий радіус=5+2=7

S=3,14*7²

7²=49

S=3,14*49=153,86

заокруглювати нічого

Отвечает Греков Егор.

Ответ:S=19,63см^


Пошаговое объяснение:

l=2pr  r=l:2p  r=31,4:6,28=0,5   r=2+0,5=2,5  S=pr^  S=3,14*2,5^ =19 63cm^