Перша сторона трикутника дорівнює 20см а друга у тричі більша від третьої. Знайдіть 2 інші сторони

трикутника якощо периметр дорівнює 52см. (Рішення повиннл бути з "X" (Нехай X...)

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадуллин Камиль.

Нехай третя сторона буде х

рівняння

20+3х+х=52 додаємо х

3х+х=4х

20+4х=52 знайдемо 4х

4х=52-20

4х=32

х=32:4

х=8 третя сторона, а друга 8 помножити на 3=24

20+24=44+8=52