Плавальний басейн наповнюється з двох труб за 48 хв. З однієї першої труби басейн наповниться за 2

год. За який час наповниться басейн на 3/4 свого об'єму з однієї другої труби?​

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольская Алина.

Ответ:

1 година.

Пошаговое объяснение:

Нехай друга труба може наповнити басейн за х хвилин.

Дві труби за 1 хвилину наповнять 1/48 частину басейну.

Перша труба за 1 хвилину наповнить 1/120 частину басейну.

Друга труба за 1 хвилину наповнить 1/х частину басейну.

1/х + 1/120 = 1/48

120+х=2,5х

1,5х=120

х=80.

За 80 хвилин друга труба може наповнити весь басейн, а 3/4 басейну вона наповнить за 80*3:4=60 хвилин, тобто за 1 годину.