Помогите сделать задачу: Басейн вміщує 300 м води і наповнюється двома трубами. Через 1 трубу вода

вливається зі швидкістю 20 м/год, а через 2 трубу - зі швидкістю 30 м/год. За який час наповниться басейн, якщо підключити дві труби одночасно? Скільки кубічних метрів води увіллється в басейн за 4 год? Який об'єм при цьому залишиться незаповненим?

Ответы на вопрос

Отвечает Рудницький Славік.
1) 20 + 30 = 50 (м/ч) 2)300 : 50 = 6 (ч) - наполниться весь басейн 3) 50 * 4 = 200 (м) за 4 години Відповідь: за 6 год наповнюється весь басейн, а за 4 години наповниться 200 м