Басейн наповнюється водою за 6 годин, а спорожняється за 8 годин. У результаті помилки в басейн

одночасно наливалася і виливалася вода. За який час таким чином наповниться басейн? Басейн наповниться за ... год. Скільки годин вода буде витрачатися недоцільно? .... год.

Ответы на вопрос

Отвечает Климов Сергей.

Ответ: 24 години буде заповнюватися, 18 години буде витрачатися недоцільно

Пошаговое объяснение:

1/6 - наповнюється

1/8 - спорожнюється

Розв'язання

1/6 - 1/8 = 1/24 - тобто за 24 години повністю заповниться басейн

24-6 = 18 годин недоцільно буде витрачатися вода

Відповідь: 24 години, недоцільно витрачатися вода буде 18 годин.