1) Через велику трубу басейн наповнюється водою за 6 год, а через малу – за 14 год. Перша труба

пропрацювала 1 год, а друга – 7 год. Яку частину басейну залишилось наповнити? 2) Через велику трубу басейн наповнюється водою за 9 год, а через малу – за 12 год. Яку частину басейну залишиться наповнити після 4 год спільної роботи обох труб?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анжелика.

Ответ:

1) 1/3 2) 2/9

Пошаговое объяснение:

1) 1/6+1/2=2/3

2)4/9+4/12=7/9; 9/9-7/9=2/9