Розрахуйте який газ важче за азот А) Н2S Б) СО​


Ответы на вопрос

Отвечает Гридин Артём.

Відповідь:

А.

Пояснення:

Формула азоту: N2. Mr (N2) = 14×2 = 28

Mr (H2S) = 2×1 + 32 = 34

Mr (CO) = 12 + 16 = 28