Через велику трубу басейн наповнюється водою за 9 год, а а через малу — за 12 год. Яку частину

басейну залишається наповнити після 4 год спільної роботи обох труб?

Ответы на вопрос

Отвечает Жалғасбай Аида.
1-(4/9+4/12)=36/36-(16/36+12/36)=36/36-28/36=8/36=2/9