Плавальний басейн наповнюється з двох труб за 48 хвилин. З однієї першої труби басейн наповниться

за 2 год. За який час наповниться басейн на 3/4 свого об'єму з однієї другої труби?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вершинин Антон.

Відповідь:

1 година.

Покрокове пояснення:

Нехай друга труба може наповнити басейн за х хвилин.  

Дві труби за 1 хвилину наповнять 1/48 частину басейну.  

Перша труба за 1 хвилину наповнить 1/120 частину басейну.  

Друга труба за 1 хвилину наповнить 1/х частину басейну.  

1/х + 1/120 = 1/48  

120+х=2,5х  

1,5х=120  

х=80.  

За 80 хвилин друга труба може наповнити весь басейн, а 3/4 басейну вона наповнить за 80*3:4=60 хвилин, тобто за 1 годину.