З першої труби порожній басейн наповнюють водою на 40 хвилин швидше, ніж з другої. Скільки часу (у

хвилинах) потрібно для наповнення порожнього басейну з першої труби, якщо з обох труб порожній басейн наповнюють за 21 хвилину? Уважайте, що швидкості наповнення басейну водою з кожної труби є сталим.

Ответы на вопрос

Отвечает Кужин Денис.
Х+(х-40)=21
21х-840+21х-х2+40=0
х2-82х+840=0
х=70(2 труба)
70-40=30
Потрібно 30 хв для наповнення басейну з першої труби