Велосипедист проїхав 20 кілометрів зі швидкістю 10 кілометрів за годину і 15 кілометрів зі

швидкістю 5 кілометрів за годину знайдіть середню швидкість руху велосипедиста

Ответы на вопрос

Отвечает Истранина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)20/10+15/5=5 (год) - час у дорозі,

2)(20+15) ÷5=7(км/год) -середня швидкість.