Велосипедист за першу годину проїхав 18,2 км, що на 2,7 км більше, ніж він проїхав за другу годину,

і на 1,9 км менше, ніж він проїхав за третю годину. Скільки кілометрів проїхав велосипедист за три години?

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Рената.

за первый час:

18,2 км

за второй час:

18,2 - 2,7 = 15,5 км

за третий час:

18,2 + 1,9 = 20,1 км

за три часа:

18,2 + 15,5 + 20,1 = 53,8 км