Велосипедист за першу годину проїхав 16,2 км, що на 1,7 км більше, ніж він проїхав за другу годину

і на 1,6 км менше, ніж проїхав третю годину.Скільки кілометрів проїхав велосипедист за третю годину? Поможіть пж!

Ответы на вопрос

Отвечает Сивова Ксения.

Відповідь:

1)16,2 - 1,7 = 14,5 (км) - за 2 годину

2)16,2 + 1,6 = 17,8 (км) - за 3 годину

Відповідь:17,8 км за 3 години проїхав велосипедист.