Знайдіть суму перших 24 членів арифметичної прогресії, якщо відомо, що а5+а20=50


Ответы на вопрос

Отвечает Игнатенко Илья.

Ответ:

600

Пошаговое объяснение:

S₂₄ = (a₁ + a₂₄)/2 * 24 = 12a₁ + 12a₂₄ = 12a₁ + 12a₁ + 23*12d = 24a₁ + 276d = 12(2a₁ + 23d)

a₅ + a₂₀ = a₁ + 4d + a₁ + 19d = 2a₁ + 23d = 50

=> S = 12*50 = 600