Перший член арифметичної прогресії дорівнює -12, а різниця 3. Оберіть з поданих варіантів ВІРНЕ

твердження * А) Число 57 є членом даної арифметичної прогресії і його номер 24Б) Число 57 не є членом даної арифметичної прогресіїВ) Число 57 є членом даної арифметичної прогресії і його номер 19Г) Число 53 є членом даної арифметичної прогресії і його номер 19​

Ответы на вопрос

Отвечает Котохин Артем.

Ответ:

А

Пошаговое объяснение:

a24= a1+23d= -12+23*3=69-12=57