Знайдіть корінь рівняння 2х – 3 = 4х + 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Ответ:

x=-4

Пошаговое объяснение:

2x-3=4x+5

2x-4x=5+3

-2x=8

-x=8/2

-x=4

x=-4

якщо щось незрозуміло, питайся в коментарях, я допоможу ;)