ШВИДКО! ДАЮ 40 БАЛIВ! ДОПОМОЖIТЬ! Визначте, які з тверджень є правильними (якщо “так” ставите + ,

якщо “ні”, то ставите – ) Відповідь може бути, наприклад, такою: + – – + – + 1) Корінь рівняння 0х=0 дорівнює тільки нулю. 2) Корінь рівняння 0х=5 дорівнює 5. 3) Корінь рівняння 3х+6 = х+2 дорівнює –2. 4) Рівняння 0х=10 не має коренів. 5) Якщо n=3 , то корінь рівняння nх=6 є натуральним числом. 6) До числа –3,5 треба додати число –7,2, щоб одержати - 10,7.

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Максим.
1) -
х может быть любым числом.

2) -
Уравнение не имеет корней.

3) +
3х + 6 = х + 2
3х - х = 2 - 6
2х = -4
х = -4 : 2
х = -2

4) +
Уравнение не имеет корней.

5) +
nx = 6
x = 6 : n
При n = 3
x = 6 : 3
x = 2 - натуральное число.

6) +
-3,5 + (-7,2) = -3,5 - 7,2 = -10,7