ДАЮ МНОГО БАЛОВ!!!!! Визначте прискорення реактивного лайнера під час зльоту, якщо його маса 167

т, сила тяги двигунів 225 кН, а коефіцієнт тертя коліс шасі об злітну смугу 0,02 ПОМОГИТЕ!!!! С дано і формулами!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бецгольд Миша.

Ответ: 1,15 м/с²

Объяснение:


Отвечает Котик Влад.

Ответ:

Объяснение:

m = 167 т = 167000 кг

F1 =  225 кН = 225000 H

μ =  0,02

a = ?

Fтр = INI*μ = m*g*μ

F = F1 - Fтр  = m*a

a = (F1 - m*g*μ) / m = (F1/m) - g*μ =

= (225000 / 167000) - 10*0.02 == 1.15 м/с^2