Гральний кубик підкидають двічі. Знайдіть ймовірність того, що в сумі випаде більше ніж 10 очок.


Ответы на вопрос

Отвечает Байдос Асел.

Всього можливих варіантів: 6 * 6 = 36.

Сума випавших очок буде більше 10 очок:

{5;6}, {6;5}, {6;6} - 3 варіанта

P = 3 / 36 = 1 / 12 - шукана імовірність