Задача на теорию вероятности Гральний кубик підкидають один раз. Яка ймовірність таких подій: А,

В, С, D, A + D, AB, якщо події: A — випало число, що є дільником числа 6; B — випало не менше ніж 5 очок; C —16 випало не більше ніж 5 очок; D — випало число, що є квадратом натурального числа?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Александра.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

А : дільниками 6 є 1, 2, 3, 6

В: >=5 : 5, 6

С: <=5 : 1,2,3,4,5

Д: 1, 4

Р(А)=4/6=2/3

Р(В)=2/6=1/3

Р(С)=5/6

Р(Д)=2/6=1/3

Р(А+Д)=5/6

Р(АВ)=1/6