Гральний кубик підкинули 1 раз .яка ймовірність того що: а)випаде парнне число. б)випаде число яке

є дільником числа 6 в)випаде число більше від 4 г)випаде число7 д)випаде одне із чисел 1.2.3.4.5чи6?

Ответы на вопрос

Отвечает Палур Диана.

на кубику числа выд 1 до 6,

 

кількість сприятливих подій 3 (їм відповідають три парні числа 2,4,6)

кількість всіх можливих подій 6 (випаде будь-яка грань)

імовірність випадання парного числа 3\6 або 1\2=0.5

 

б) кількість сприятливих подій 4 (їм відповідають дільники числа 6 : а саме 1, 2,3,6)

кількість всіх можливих подій 6

імовірність випадання числа яке є дільником 6 дорівнює 4/6=2/3

 

в) кількість сприятливих подій 2 (випаде число 5 або число 6 - числа які більші за 4)

кількість всіх можливих подій 6

імовірність 2/6=1/3

 

г) кількість сприятливих подій 0(неможлива подія)

імовірність 0

 

д) сприятливі події охоплюють всю множину можливих елементарних подій

імовірність 1