Допоможіть будь ласка з розвязком 1. У касі 28 учнів, з них 10 хлопчиків. Яка ймовірність того,

що з класу перший вийде хлопчик?2. Гральний кубик підкидають один раз. Яка ймовірність того, що випаде шістьочок?3. Підкидають два гральні кубики. Яка ймовірність події А: «сумам очок, щовипали на кубиках дорівнює 5»?4. На 5 картках написано букви: «л», «а», «е», «п», «н». Картки навманнявиймають одну за одною й викладають у ряд. Яка ймовірність того, що зпершої спроби вийде слово «пенал».

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Руслан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1. 10/28=0.357

2. 1/6

3. Комбінації кубиків, які в сумі дають 5: (1;4),(2;3),(3;2),(4,1) Із 36=6×6 комбінацій лише 4 задовольняють нашим вимогам, тому р=4/36=1/9

4. Лише одна комьінація дає потрібний варіант, всього розкласти карточки в різному порядку є 5!, тому р=1/5!=1/120=0.008333