Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,2. Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,3 більше

другого. Менше число дорівнює ... Більше число дорівнює ...

Ответы на вопрос

Отвечает Рибак Віка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x+y)/2=8,2

y=x+2,3

(x+x+2,3)/2=8,2

(2x+2,3)/2=8,2

(20x+23)/20=8,2

20x+23=164

20x=164-23

20x=141

x=141/20