середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 12. Якщо викреслити одне з цих чисел, то середнє

арифметичне решти трьох збільшиться на 2. Якщо викреслити ще одне число, середнє арифметичне решти збільшиться ще на 3. З тих, що залишилися, одне на 4 більше за інше. Назви всі чотири числа

Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Полина.

Ответ:

х1+х2+х3+х4/4=12

х1+х2+х3/3=14

х1+х2/2=17

х1+х1+4/2=17

2х1+4=34

2х1=30

х1=15

х2=19

х3=8

х4=6