Два кола, радіуси яких 15 см і 20 см, мають внутрішній дотик. Знайдіть відстань між їх центрами.

можно просто ответ без решения

Ответы на вопрос

Отвечает Аккуратов Саша.

Объяснение:

O1O2= r2-r1=20-15=5см