Знайдить стороны рівнобедренного трикутника , якщо його периметр доривнюэ 38 см , а основа на 10

менша ніж бічна сторона.СРОЧНО дам МноГО Балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Владимир.

Ответ:

16см, 16см, 6см

Объяснение:

Нехай х-бічна сторона, х-10

Складаємо рівняння:

Р=х+х+х-10

3х=38+10

3х=48

х=48:3

х=16см (бічна сторона)

16-10=6см (основа)

Відповідь: 16см, 16см, 6см