Закінчить твердження: А) середнє арифметичне чисел 25 і 35 дорівнює ...Б) якщо середнє

арифметичне двох чисел дорівнює 17, то сума цих чисел дорівнює ... В) якщо сума п'яти чисел дорівнює 120, то середнє арифметичне цих чисел дорівнює..​

Ответы на вопрос

Отвечает Терек Алишер.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб знайти середнє арифметичне значення, потрібно додати всі числа,та їхню суму поділити відповідно на кількість,тому:

А)25+35/2=30

Б)х/2=17=>х=34

В)120/5=24

Була рада допомогти, сподіваюсь, що відповідь буде найкращою ❤️ Зичу удачі ✨