Довжина прямокутника 7 см, а ширина - 5 см. Побудуй цей прямокутник. Обчисли його площу ( S кв. см

) , периметр ( P см ).

Ответы на вопрос

Отвечает Пидюра Витта.

Ответ:

S=7*5=35cm²

P=(7*2)+(5*2)=24cm