Срочнооооо!!!!!!!!!!! 1.Один з коренів квадратного рівняння х²-7х+q=0 дорівнює 2. Знайдіть інший

корінь рівняння та коефіцієнт q. 2.Складіть квадратне рівняння з цілими коефіцієнтами, якщо корені рівняння 2÷3 і (-1)

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Катя.

Ответ:

1. x2 = 5; q = 10

2. x^2+1/3x -2/3=0

Пошаговое объяснение:

По т. Виета:

x1*x2 = q

x1 +x2 = -p

Составим систему линейных ур-ний:

2*x2 = q

2+x2 = 7

Отсюда следует:

x2 = 5

q = 2 * 5 = 10

2.

x1*x2 = q

x1 + x2 = -p

2/3*(-1) =-2/3

2/3 - 1  = -1/3

q = -2/3

p = 1/3