Складіть квадратне рівняння з цілими коефіцієнтами, якщо його корені дорівнюють -3 та 8


Ответы на вопрос

Отвечает Королева Оля.

Ответ:

х²-5х-24=0

Пошаговое объяснение:

(х+3)*(х-8)=0

х²+3х-8х-24=0

х²-5х-24=0