1. Не розв'язуючи рівняння, знайти суму і добуток їх коренів: х2 - 10x + 4 = 02. Розв'яжіть

рівняння використовуючи теорему Вієта:а) х2 + 2х - 8 = (0)б) у? – бу + 4 = (0)3. Складіть квадратне рівняння із цілими коефіцієнтами, кореніякого дорівнюють:а) -7 i-8;​

Ответы на вопрос

Отвечает Хохлева Вика.

Ответ:

1) Сума = 10

Добуток = 4

2) а) x= -4 ; x= 2

-4+2= -2. ✓

-4×2= -8. ✓

б) y2-6y+4=0 , якщо я правильно зрозуміла

Тільки через дискримінант

3) x2+15+56=0

-7+(-8)=-15. ✓

-7×(-8)=56. ✓

Пошаговое объяснение:

Намагалась хоть якось допомогти