У гаю ростуть дуби, клени та берези. Дуби становлять 15 % усіх дерев, клени – 23 %, а беріз росте

248. Скільки всього дерев росте в гаю?

Ответы на вопрос

Отвечает Славин Вадим.

Ответ:

1)15% +23%=38%.(дубы иклёны)

2)100%-38%=62%(берёзы).

3)248:62=4 (дерева - 1%)

4)15×4=60(дубы)

5)23×4=92(клёны)

6)248+60+92=400(деревьев всего)