У гаю росли дуби, клени і берези. Дубів було 15% усіх дерев. Кленів було 23%. А беріз було 248.

Скільки всього дерев росло в гаю?

Ответы на вопрос

Отвечает Пакилева Олеся.

Ответ: 400

Пошаговое объяснение:

1) 100% - (15% + 23%) = 62% (займають берези)

2) 248 : 62 = 4

3) 4 * 15 = 60 (дуби)

4) 4 *23 = 92 (клени)

5) 92+ 60 + 248 = 400 (дерев)