В парку росли берези, дуби і клени. Всього 180 дерев. Берез у 5 разів менше ніж дубів, а кленів

стільки скільки берез і дубів разом. Скільки дерев кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Настя.
Предположим, что берез было x, тогда дубов было 3x а кленов было 4x. Так как всего деревьев было 736 составляем уравнение:
x+3x+4x=736
8x=736
x=92(берез)
Дубов: 3*92=276
Кленов: 4*92=368 или 736-92-276=368