у паркурослидуби і клени ,причому дубів було на 30 дерев більше,ніж кленів.Кленистановили 38% усіх

дерев.Скільки дерев було впарку?

Ответы на вопрос

Отвечает Диамант Диана.
Х - всі дерева
0,38х - к-ть кленів
0,38х + 30  - к-ть дубів
0,38х+0,38х + 30 = х
0,76х + 30 = х
0,76х - х = -30
-0,24х = -30
х= -30 : (-0,24)
х=125 дерев всього