У гаю росло 300 дерев: берези, осики і дуби. Осик було у 4 рази більше, ніж беріз, а дубів – у 5

разів більше, ніж беріз. Скільки осик, беріз і дубів росло у саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Эльвина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай берез - х дерев, тоді осик - 4х,а дубів - 5х дерев. Составимо рівняння:

х+4х+ 5х= 300

10х= 300

х= 300: 10

х= 30 берез

4х= 4 *30= 120 осик

5х= 5 * 30= 150 дубів