У парку ростуть берези, дубина та клени. Дубів в 3 рази більше, ніж беріз. А кленів - в 4 рази

більше, ніж беріз. Всього 736 дерев. Скільки дерев кожного виду ростуть у парку? Розв'яжіть за допомогою рівняння на 3 дії.

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Илья.

Предположим, что берез было x, тогда дубов было 3x а кленов было 4x. Так как всего деревьев было 736 составляем уравнение:
x+3x+4x=736
8x=736
x=92(берез)
Дубов: 3*92=276
Кленов: 4*92=368 или 736-92-276=368