У парку ростуть берези,дуби і клени.Дубів у 3 рази більше,ніш беріз,а кленів у 4 рази більше,ніж

берез.Скільки дерев кожного виду росте в парку,якщо всього їх 368?

Ответы на вопрос

Отвечает Жұмаш Ануар.

Ответ:

46, 138 и 184

Пошаговое объяснение:

x - количество берёз.

3x - количество дубов.

4x - количество клёнов.

x+3x+4x=368

x=368/8

x=46 берёз.

3·46=138 дубов.

4·46=184 клёна.