у парку ростуть клени, берези і акації. Клени становлять 40%усіх дерев, берези -58% решти, а акації

- решту 126 дерев. Скільки всього дерев росте у парку? С погаговым решением пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Гуменная Мила.

Ответ:

усіх дерев 500

Пошаговое объяснение:

так як клени 40 відсотків залишається 60 відсотків від усіх дерев

60/100*58=34,8% це берези то 60-34,8= 25,2% акації

25,2%=126 дерев

126/25,2=5 дерев становить 1%

5*100=500 усіх дерев тобто 100%