1. Каштани становлять 7/15 дерев, що ростуть у парку, клени – 55% залишку, а берези – решту 90

дерев. Скільки всього дерев росте у парку? 2. Марійка складає пропорцію з чисел 3; 4; 15; 20. Яка з рівностей є правильною пропорцією? А) 3:15 = 20:4 Б) 20:3 = 15:4 В) 3:20 = 4:15 Г) 15:3 = 20:4

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15/15-7/15=8/15 берёзы и клены

55%=11/20

8/15×11/20=22/75 клены

7/15+22/75=70/150+44/150=19/25

25/25-19/25=6/25 берёзы

90÷6/25=90×25/6=375 деревьев растёт в парке

2. Г 15:3=20:4 5=5