621. Мандрівник подолав на велосипеді, автобусі й теплоході 606 км. Яку відстань мандрівник проїхав

окремо на велоси- педі, автобусі та теплоході, якщо на велосипеді й автобусі він проїхав 416 км, а на автобусі та теплоході - 579 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Равилова Диана.

Ответ:

1) 606 - 416 = 190 (км) - на теплоході

2) 579 - 190 = 389 (км) - на автобусі

3) 416 - 389 = 27 (км)

Відповідь: на велосипеді - 27 км, на автобусі - 389 км, на теплоході - 190 кг


Отвечает Елпейсов Жанхожа.

Ответ:

Решение:

1) 606-416=190(Км)-на теплоходе

2) 579-190=389(Км)-на автобусе

3)416-389=27(км)