На одній автостоянці було в 4 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 72 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку? Пожайлуста дайте ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Терешков Иван.

На первой x, на второй 4x.

x+72 = 4x-72

72+72 = 4x-x

3x = 144

x = 48 машин на одной

48·4 = 192 машины на другой.