У першій цистерні було 90 т нафти, а в другій — 58 т. Щодня зпершої цистерни брали по 6т нафти, аз

другої — по 9 т. Через скіль-ки днів у першій цистерні стало в 3 рази більше нафти, ніж у другій?​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапова Ирина.
Ответ:4

Пошаговое объяснение:
90-6х=3(58-9х)
90-6х=174-27х
27х-6х=174-90
21х=84
Х=4 дн.