ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСОЧКА УМАЛЯЮ ДУЖЕ ПОТРІБНО Розв'яжи задачу, склавши рівняння і розв'язавши

його: У першій цистерні було 90 т нафти, а в другій було 58 т. Щодня з першої цистерни брали по 6 т нафти, а з другої - по 9 т. Через скільки днів у першій цистерні стало в 3 рази більше нафти, ніж у другій? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Верещагин Кирилл.

Ответ:

4 дні

Пошаговое объяснение:

Нехай кількість днів х, тоді в 1 цистерні стане 90-6х, в другій 58-9х.

90-6х = 3*(58-9х)

90-6х = 174 - 27х

-6х + 27х = 174 - 90

21х = 84

х = 84:21

х = 4