у першій цестерні -90 т нафти, а в другій-58 т. Щодня з першої цистерни брали по 6 т нафти, а з

другої-9 т. Через скільки днів у першій цистерні стане в 3 рази більше ніж у другій? Пожалуйста решыте без игнора даю 31 бал

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёв Данил.

Ответ: через 4 дня

Пошаговое объяснение:

90-6х=3(58-9х)

90-6х=174-27х

27х-6х=174-90

21х=84

х=4