1)Обчисліть: 54:6+8*10 1б. 64:8+ 7*10 2)Розв’яжіть рівняння: а) 77:х=7; 1б. а)88:х=11;

б)(х-48)+23=50; 2б. б)(х-29)+23=60; в)15х+х-13х+5=17 . 2б. в)19х+х-13х-8=13. Записуєте відповіді до рівнянь та задач. 3)Розв’яжіть задачі: а)Одне із чисел у 4 рази більше від другого, а)Одне із чисел у 5 разів більше від другого, їх сума 325.Знайти ці числа. 1б. їх сума 246.Знайти ці числа. б)За планом робітник повинен виготовити б)За планом робітник повинен виготовити 90 деталей за 15 днів.Проте він щодня 80 деталей за 16 днів.Проте він виготовляв виготовляв на 3 дет.більше.На скільки днів щодня на 3 деталі більше. На скільки днів раніше робітник зможе виконати план? 2б. раніше робітник зможе виконати план? в)Із містечка вийшов пішохід зі швидкістю в)Із містечка вийшов пішохід зі швидкістю 4км/год.Через 2 год за ним виїхав велосипе- 4км/год.Через 4год за ним виїхав велоси- дист зі швидкістю у 3 рази більшою.За педист зі швидкістю у 3 рази більшою. скільки годин велосипедист наздожене За скільки годин велосипедист наздоже- пішохода? 3б. не пішохода? Якщо розв’язуєте задачі арифметичним способом,записуєте пояснення до кожної дії.

Ответы на вопрос

Отвечает Стулова Валерия.

54:6+8*10= 9+80= 98

64:8+ 7*10= 8+70= 78

.

77:х=7

х=77:7

х=11

.

88:х=11

х=88:11

х=8

.

(х-48)+23=50

х+23=98

х=98-23

х=75

.

(х-29)+23=60

х+23=89

х=89-23

х=66

.

15х+х-13х+5=17

16х-13х=12

3х=12

х=12:3

х=4

.

19х+х-13х-8=13

20х-13х=21

7х=21

х=21:7

х=3

.

украинский не знаю:3