У першій цистерні було 90 т нафти, а в другій — 58 т. Щодня зпершої цистерни брали по 6т нафти, аз

другої — по 9 т. Через скіль-ки днів у першій цистерні стало в 3 рази більше нафти, ніж у другій?​ Допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Система:

90-6x=3y

58-9x=y

90-6x=3(58-9x)

90-6x=174-27x

-21х=-84

x=4

Подставляем во второе уравнение:

58-36=у

y=22

Отвечает Посягина Снежанна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

90 - 6x = 3*(58 - 9x)

90 - 6x = 174 - 27x

27x - 6x = 174 - 90

21x = 84

x = 84:21

x = 4дня