У трьох цистернах було 4950 кг нафти. У третій цистерні було в 2 рази більше нафти ,ніж у другий, а

в першій -на 750 кг нафти більше, ніж у другій і третій цистернах разом .Скільки кг було в кожній цистерні.

Ответы на вопрос

Отвечает Огнёв Саша.

х - нафта у 2 цистерні

2х - нафта у 3 цистерні

х+2х+750=3х+750 - нафта у 1 цистерні

х+2х+3х+750=4950

6х=4950-750

х=4200/6

х=700 кг нафти у 2 цистерні

700*2=1400 кг нафти у 3 цистерні

700*3+750=2100+750=2850 кг нафти у 1 цистерні