Купили 5 пакунків печива і 3 цукерок. Разом печиво іцукерки важать 5,1 кг. Скільки важить пакунок

печива, якщо пакунок цукерок важить 0,9?

Ответы на вопрос

Отвечает Филосова Вероника.

Ответ:0,48

Пошаговое объяснение:

3•0.9=2.7

5.1-2.7=2.4

2.4/5=0.48

Отвечает Жидик Ваня.

Ответ:

0,48кг якщо округлити то 0,5кг

Пошаговое объяснение:

1)3•0,9=2,7(кг) -важать 3 пакунки цукерок

2)5,1-2,7=2,4(кг)- важать 5 пакунків печива

3)2,4:5=0,48(кг)- важить пакунок печива